Selena Gomez rikthehet në Instagram, me një postim emocional

Selena Gomez poston për herë të parë në Instagram, pas shtrimit të saj në spital psikiatrik për probleme me shëndetin mendore dhe mungesën e rruazave të bardha të gjakut.

Ajo, rikthimin e saj në Instagram pas 4 muajve, e bëri duke postuar tre foto bardhë e zi, dhe poshtë tyre shkruante për sfidat që ka kaluar vitin që shkoi, 2018.

“Ka kohë që nuk dëgjohemi, por unë dua t’ju uroj një vit të ri të lumtur dhe t’ju falënderoj për dashurinë e mbështetjen tuaj. Viti i kaluar, ishte patjetër një vit vetë-reflektimi, i sfidave dhe i rritjes. Janë gjithmonë ato sfida që tregojnë se kush je dhe çfarë je në gjendje të kapërcesh. Më besoni, nuk është e thjeshtë, por unë jam krenare për personin që jam duke u bërë dhe që vetëm shikoj përpara. Ju dua të gjithëve”, shkruan Selena./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  30 milionë ndjekësa në Instagram, Dua Lipa i falenderon fansat më foto të veçantë

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.