Selena Gomez po sjell linjën e saj me produkte kozmetike

Këngëtarja Selena Gomez, si shumë vipa të tjerë, ka vendosur të ngrijë vetë një biznes, përveçse të merret me muzikë.

Mësohet se ajo, shumë shpejt, do të hedh në treg, linjën e saj me produktet e bukurisë dhe kozmetikës.

Gomez ende nuk ka thënë asnjë fjlaë në lidhje me këtë gjë, por ka qenë Zyra e Patentave dhe Markave të Tregut në SHBA që e ka konfirmuar.

LEXO DHE :  Plas sherri në emision/ Eni Vasili-Klevis Balliut: Kërko falje ose të nxora jashtë!

Kujtojmë që linjë kozmetike ka Kylie Jenner, dhe në shtator 2017 e lancoi zyrtarish edhe Rihanna linjën e saj, Fendy Beauty./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.