Selena Gomez dhuron të gjitha rrobat

Selena Gomez, kohët e fundit është duke bërë shumë vepra të mira, bamirësi, ose punë vullnetare. Fillimisht, ajo u bë vullnetare për t’i dhënë fund trafikut të qenieve njerëzore. Dhe tani ylli i popit po fal të gjitha rrobat e saj.

image

Mbrëmë, në ‘Instastory’, Selena ka nxjerrë nga gardëroba, rrobat që ka ndërmend t’i dhurojë, përmes Instagramit.

 

image

Ajo tha: “Ky është fustani im, që kam veshur te kënga “Back to You” dhe unë dua t’ia dhuroj dikujt.  Pra, nëse ju e doni këtë fustan, më bëni me dije, sepse unë do ta dhuroj, së bashku me disa rroba që nuk i vesh. “

 

 

View this post on Instagram

 

@selenagomez via Instagram Stories (3) #SelenaGomez #Selena #Selenator #Selenators #Fans

A post shared by Selena Gomez (@selenagomezecu2.0) on

Uhhh, njerëzit e adhurojnë këtë fustan, Selena! Dhe shumë rroba të tjera./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Polonia sulmon Netflix për kampet e përqëndrimit: Po ndryshoni historinë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.