S’do ta besoni sa është shitur kjo triko e princeshë Dianës

Princeshë Diana, gjatë stërvitjes së saj në palestër, vishte gjithmonë një triko të gjatë, ngjyrë blu.

Duket shumë e thjeshtë kur e përshkruan, por ajo triko është shitur me një shumë marramendëse.

LEXO DHE :  Vipat që ishin sonte në stadiumin ‘Air Albania’!

Besojeni ose jo, trikoja e princeshë Dianës është shitur për 53.532 USD. Bluza hyri në ankandin RR të Bostonit më 10 korrik 2019./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.