S’dini ku të shkoni për fundjavë? Pyesni Rudinën

Se është dimër se është verë fundjavat në familjen e Rudina Xhungës janë përherë festë. Bëni vetëm një shëtitje në profilin e saj në Instagram dhe do shihni se ku e ka gjetur një e shtunë s’e ka gjetur tjetra. Një fundjavë në Korçë, një në Vlorë, një në Lezhë, një në Pogradec e po aq edhe diku rrotull Tiranës.

 

 

View this post on Instagram

 

#gezuamegotenemamit #dolliaparemebabin #vlorekutjetër

A post shared by Rudina Xhunga (@rudinaxhunga) on

 

 

View this post on Instagram

 

#miremengjesliqeni

A post shared by Rudina Xhunga (@rudinaxhunga) on

Na zbulon herë pas here ndonjë vend që s’e kishim dëgjuar. Dhe si gazetare që është na tregon edhe detajet e vendit ku po kalon fundjavën, ushqimin, kushtet.

 

 

View this post on Instagram

 

Mbrëmje të dielash me ngjyra nga Chef Alfredi ! Ne në @dritare_net hamë vetëm shëndetshëm për të nisur javën mbarë 😊

A post shared by Rudina Xhunga (@rudinaxhunga) on

Duke fotografuar apo xhiruar Alanën (ose Pitilushen siç e ka pagëzuar Rudina), që duket shumë e lumtur me mamin e babin përherë në udhëtim.

LEXO DHE :  Florian Binaj rrëfen jetën para “Portokalli”: Kam punuar faturino

 

 

View this post on Instagram

 

@hoteligjuetise #pitilushja #fundjavenentori

A post shared by Rudina Xhunga (@rudinaxhunga) on

 

 

View this post on Instagram

 

Te @chef.alfredmarku #ishulllezhe #kutjeter #nenentor

A post shared by Rudina Xhunga (@rudinaxhunga) on

 

 

View this post on Instagram

 

#edielelabinoti😍 @dritanhila

A post shared by Rudina Xhunga (@rudinaxhunga) on

Mund të zbuloni në Shqipëri shumë të bukur në rrugën e Rudinës. E premte sot. Ku do shkojë Rudina?/Tiranapost.al

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.