Sarandë/ Shoqërohen në komisariat 4 policë kufitarë

Policia e Sarandës, pas një operacioni “Blic” të enjten, ka shoqëruar në komisariat katër punonjës kufitarë.

Efektivët e policisë janë ndaluar në kontrollorët e pikës së kalimit në Qafë-Botë, dhe shoqërimi i tyre është bërë nga Shërbimi i Çështjes së Brendshme dhe Ankesave.

LEXO DHE :  Çmime marramendëse/ Vipat që mbajnë  në duar unazat më të shtrenjta!

Burime për ‘BalkanWeb’ bëjnë me dije se Prokuroria e Krimeve të Rënda ka lëshuar urdhërarreste për efektivët e shoqëruar në polici. Ende nuk dihen shkeljet që kanë bërë policët./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.