Sara Hoxha uron Ledionin për ditëlindje, dhe zbulon gjininë e foshnjës

Sot, Ledion Liço feston ditëlindjen. Bashkëshortja e tij, Sara Hoxha, i ka bërë një urim të bukur në Instagram, ku dhe ka zbuluar se foshnja e dytë që po pret. Sara dhe Ledioni do të bëhen prindër të një djali të dytë.

“Si dot vite më parë, në ditëlindjen e tij, kam takuar shpirtin tim binjak. Nuk ka njeri më të mirë dhe baba më të mirë, që mund të kisha kërkuar për dy djemtë tanë. Të dua”, shkruan Sara./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Premier League/ Spektakël në “Etihad”, City ndalet nga Tottenhami

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.