Sara Hoxha uron Ledionin për ditëlindje, dhe zbulon gjininë e foshnjës

Sot, Ledion Liço feston ditëlindjen. Bashkëshortja e tij, Sara Hoxha, i ka bërë një urim të bukur në Instagram, ku dhe ka zbuluar se foshnja e dytë që po pret. Sara dhe Ledioni do të bëhen prindër të një djali të dytë.

“Si dot vite më parë, në ditëlindjen e tij, kam takuar shpirtin tim binjak. Nuk ka njeri më të mirë dhe baba më të mirë, që mund të kisha kërkuar për dy djemtë tanë. Të dua”, shkruan Sara./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Ja shtetet që nuk kanë ushtri, mes tyre anëtare të NATO-s!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.