Sara Hoxha poston foto nga plazhi, me barkun e rrumbullakosur

Sara Hoxha po shijon pushime me bashkëshortin e  saj Ledion Liçon, djalin e tyre London dhe foshnjën që po e presin së shpejti të vijë në jetë.

Edhe pse e rezervuar me postime në rrjete sociale, Sara Hoxha sot ka nxjerrë një foto të bukur, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe me Londonin në prehër./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Tre kamionë dhe njëzet e gjashtë milionë orë

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.