Sara Hoxha feston ditëlindjen, ja si e uron Lori!

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, feston ditëlindjen e saj të 23-të.

Motra e saj më e madhe, Lori Hoxha, e ka surprizuar Sarën në orën 00:00 me një tortë me shumë qirinj ku shkruhet “Aty ku Sara u bë 23 vjeç”

Në një postim në Instagram, Lori i bën dhe urimin motrës dhe njëkohësisht shoqes së saj më të mirë.

“Ajo është gaforrja ime. Gëzuar ditëlindjen partnerja ime e jetës. Jam njeri më me fat në botë që të kam ty”, shkruan Lori në Instagram.

LEXO DHE :  Ish-ambasadori i Kosovës: Politikanët të kenë kujdes, politika ruse do të bëjë veprime destabilizuese

 

 

View this post on Instagram

 

she’s my lobster. Happy birthday life partner, im the luckiest in the world to have you

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Nuk dihet nëse Lori ka ardhur në Shqipëri për ditëlindjes e Sarës, apo Sara ka zgjedhur ta festojë në Londër, por surprizat e tjera gjatë ditës do e zbulojnë./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.