Sandra Oh mahnit në Golden Globe,  tre fustane në një mbrëmje!

Aktorja e njohur Sandra Oh nuk është një e huaj në skenën e Golden Globe. Ajo ka fituar çmime të ndryshme, për rolet e saj në filma.

Në mbrëmjen e Golden Globe 2019, ajo ka zgjedhur të veshë 3 fustane të ndryshme, duke luajtur jo vetëm me modelet, por dhe me ngjyrat.

Në tapetin e kuq, Sandra Oh, mbërriti me një fustan të bardhe dhe të gjatë, të stiluar nga Elizabeth Saltzman.

NBC's '76th Annual Golden Globe Awards' - Arrivals

Pastaj ajo u shfaq me fustanin e kuq. Ajo dukej e mrekullueshme! Fustani ishte i gjatë dhe mëngët i kishte të gjata. Ideal për një mbrëmje si e Golden Globe.

LEXO DHE :  Deklarata e fortë e drejtorit të burgjeve: Janë porositur vrasje nga burgu!

76th Annual Golden Globe Awards - Show

Vonë në mbrëmje, Sara Oh mori një çmim në Golden Globe për performancën më të mirë si aktore në dramat televizive. Kur mori çmimin, ajo kishte veshur një fustan të bardhë të Stella McCartney, me një prerje perfekte,  me mëngë ngjyrë argjendi të ndritshme./E.B-dritare.net

76th Annual Golden Globe Awards - Show

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.