Salianji publikoi dokumentet e komunikimit me kunatin e Babales, reagon Balla

Mbrëmjen e sotme deputeti demorat Ervin Slianji, ka publikuar disa dokumente të transkripteve të disa telefonatave të Fredi Alizotit, i njohur si aktor i audio-përgjimit “Babale”.

Salianji ka publikuar transkriptet e disa telefonatave të Fredi Alizotit, në një prej të cilave ai shprehet: “Dëgjo mua dëgjo, ej, 5 minuta vjen më merr Drejtori i Përgjithshëm i Fierit këtu. pesë muhabete i ka bërë. Mora një pako të mirë.”

LEXO DHE :  350 autorë nga e gjithë bota/ Ismail Kadare fiton çmimin e parë në Korenë e Jugut

Në lidhje me këto dokumente ka reaguar deputeti Taulant Balla, i cili në një mesazh dërguar në emisionin “Open” të Eni Vasilit, shprehet: ““Më vjen keq për Salianjin, për llumin ku është zhytur. Nuk ka asnjë komunikim timin me kunatin e Babales.”./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.