Sa të pafat këta turistë!

Të gjithë i adhurojmë fotot, sidomos kur shkojmë si turistë, në ndonjë vend që nuk e kemi eksploruar. Eh kush nuk do të bënte foto, po të ishte te Kulla e Pizës, ose te Statuja e Lirisë, ose, ose te Sfinksi i Madh, në Gizë. Epo të gjithë ne.

LEXO DHE :  Foto/ Ja si e kaluan fundjavën vipat!

Po kur del diçka që ta prish atë foton ideale, si i bëhet? Epo, kjo është për të vrarë veten.

D.m.th jo kaq rëndë, por njeriu mërzitet.

Dritare.net ka sjellë për ju, disa foto, të turistëve, që nuk e shkrepën dot atë foton ideale./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.