Sa paguhet Blendi Fevziu? Më në fund ai thotë një shifër!

Gazetari Blendi Fevziu, ka qenë i ftuar mbrëmë në emisionin  “Treshat” në Vizion Plus. I përfolur shumë edhe për pagën që merr, i ngacmuar nga drejtuesit e programit,  më në fund Blendi e ka dhënë një përgjigje se sa paguhet.

“-Je gazetari politk më i paguar në Shqipëri?

LEXO DHE :  Grabitet gjatë natës kisha e Shën Thanasit, në Korçë

-Nuk e di, nuk i di rrogat e të tjerëve realisht.

-Po mirë a merr më shumë se 7000 euro në muaj?

-Po i marr.

-A të ngelet ndonjë lekë pas shpenzimeve mujore që ke?

-Pa dyshim që më ngelet”, u përgjigj Fevziu./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.