Rubrika gazmore/ Kush është praktikanti i Kishës në qeveri

Emisioni “Kjo Javë” nisi sezonin e ri për këtë vit e bashkë me të edhe rubrika gazmore. Politikanë, artistë e jo vetëm janë në fokus të kameras, në momente të sikletshme herë herë edhe të pakëndshme, të cilat nuk mund përdoren në kronikat informative për efekt minutazhi apo etike.

Fokusit të kameras nuk i kanë shpëtuar gjatë kësaj jave, apo ditëve të para të 2019, drejtori i përgjithshëm i Policisë Ardi Veliu, ministri në detyrë i financave Arben Ahmetaj apo edhe vetë kryeministri Rama.

LEXO DHE :  Vettingu/ Konfirmohet në detyrë kreu i Gjykatës Administrative të Apelit, Kastriot Selita

Gjithashtu më të qeshura, duke sjellë në vëmendje copëza humori, është përcjellë edhe konferenca e kryetares së LSI Monika Kryemadhi./BalkanWeb

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.