Rrogat/ Lojtarët e Skënderbeut bojkotojnë stërvitjen

Lojtarët e Skënderbeut kanë bojkotuar stërvitjen, për shkak të rrugave të prapambetura.

Sipas “Panorama sport” futbollistët ia kanë bërë të qartë stafit teknik se kërkojnë një sqarim nga presidenti Takaj për mospagesën prej tre muajsh, në të kundërt nuk do të stërviteshin.

Dhe duket se lojtarët janë të vendosur për këtë gjë, pasi ata nuk kanë dalë në stërvitje, çka ka shkaktuar një incident të paprecedentë./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Gazmend Bardhi: Në tetor, Rama nuk do të jetë kryeministër

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.