Rriten temperaturat, ja si do të jetë moti!

Deri në mesditë moti mbetet në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të lehta, ku më të dukshme paraqiten në zonat juglindore. Pasditja dhe orët e natës sjellin largim të vranësirave nga vendi dhe mbizotërojnë kthjellimet.

LEXO DHE :  Nesër, reshje shiu në të gjithë territorin, në zonat malore dëborë

Sipas meteoalb, temperaturat do të rriten me 2 gradë celsius në vlerat minimale, duke luhatur 11 deri në 31 gradë celsius./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.