Rriten temperaturat, ja si do të jetë moti sot!

Territori shqiptar mbetet me kthjellime dhe vranësira të lehta deri në mesditë, kur vranësirat pësojnë zhvillim në zonat juglindore, duke sjellë shira të izoluara. Në zonat e ulëta do të ketë mot të kthjellët. Nga meteoalb mësohet se, temperaturat do të pësojnë rritje në të dyja vlerat, duke luhatur 15 deri në 37 gradë celsius./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rikthehen guroret në perlën e turizmit, banorët: Jemi lodhur, po na pamundësojnë punën!

 

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.