Rrëzohet dekreti i presidentit për vetting, në polici

Në seancën e sotme parlamentare është rrëzuar dekreti i presidentit, Ilir Meta për vetting në polici. Dekreti i metës u rrezua me 79 vota.

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla dhe ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj  bënë thirrje që deputetët të votojnë rrëzimin e dekretit të Metës./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Shtyrja e zgjedhjeve? Spaho: Nuk marrim pjesë dhe nuk do t’i lejojmë të zhvillohen

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.