Rrëzohet dekreti i presidentit për vetting, në polici

Në seancën e sotme parlamentare është rrëzuar dekreti i presidentit, Ilir Meta për vetting në polici. Dekreti i metës u rrezua me 79 vota.

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla dhe ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj  bënë thirrje që deputetët të votojnë rrëzimin e dekretit të Metës./K.C/dritare.net

LEXO DHE :   Të hënën konstituohet këshilli bashkiak, PD Shkodër: Rama të tërhiqet

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.