Rrathët e zinj poshtë syve, Bebe Rexha tregon arsyen pse i ka të theksuar!

Bebe Rexha është një nga artistet shqiptare të njohura në botë, dhe suksesin e saj e ka arritur me shumë punë dhe këmbëngulje. Ajo vazhdimisht ka postuar foto, ku shfaqet pa make up, dhe çfarë na bie ne në sy janë rrathët e zinj poshtë syve, që të gjithë i urrejmë.

Përmes një postimi në Instagram, Bebe ka treguar arsyet pse i ka kaq të theksuar.

Ky është rezultati pas 4 ditëve në studio, 3 xhirime klipesh, 2 ditë promo, 2 festivale, 1 ditë xhirime për turet, 1 kover për revistë, në vetëm dy javë”, shkruan ajo.

LEXO DHE :  Këto janë ushqimet që ngadalësojnë metabolizmin!

Ky është një shpjegim shumë i arsyeshëm nga Bebe, e cila ka marrë dhe kritika për rrathët e syve. Mbase shpjegimi do të shërbejë si një mesazh për kritikuesit, për të mos e paragjykuar dhe për ta vlerësuar për punën e palodhur./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.