Rozana Radi këshillë për femrat: Ka dhimbje më të mëdha se ato të lindjes. Ja për çfarë e ka fjalën!

Këngëtarja dhe tekstshkruesja Rozana Radi , herë pas here poston në instagram thënie me humor. Këtë herë ajo ka postuar një këshillë për femrat, për të ironizuar meshkujt që ankohen edhe për shqetësimin më të vogël.

“Gratë që qahen nga dhimbjet e lindjes duhet të provojnë të jenë vetëm një herë në jetë burrë por me temperaturë 37.2”, shkruan Rozi.

LEXO DHE :  TAP dhuron njësi të lëvizshme banimi për të prekurit nga tërmeti

Dhe ka të drejtë. Jo vetëm femrat e kanë aprovuar këtë ide të Rozanës por edhe stilisti i njohur Ardi Aslani ka shkruar se kjo është e papërballueshme për një mashkull. /L.F-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.