Rovena Voda-kryebashkiakëve të rinj: Angazhohuni për turizmin!

E ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën”, zëvendësministrja e rendit, Rovena Voda u ka bërë thirrje kryebashkiakëve të rinj që fituan në zgjedhjet e 30 qershorit, që të angazhohen për turizmin.

“U fol për pastërtinë, unë do kisha një thirrje se sapo mbaruan zgjedhjet lokale, do kisha një thirrje për kryebashkiakët e rinj që do na vijnë: Duhet angazhim maksimal edhe i tyre dhe gjithë strukturave që kemi në varësi, duhet përmirësim dhe bashkëpunim të paktën për vitin që vjen”,- tha Voda./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Tërmeti/ Prokuroria e Durrësit: Vdekjet nga ndërtimet pa standarde

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.