Rovena Voda-kryebashkiakëve të rinj: Angazhohuni për turizmin!

E ftuar në emisionin “Dritare me Rudinën”, zëvendësministrja e rendit, Rovena Voda u ka bërë thirrje kryebashkiakëve të rinj që fituan në zgjedhjet e 30 qershorit, që të angazhohen për turizmin.

“U fol për pastërtinë, unë do kisha një thirrje se sapo mbaruan zgjedhjet lokale, do kisha një thirrje për kryebashkiakët e rinj që do na vijnë: Duhet angazhim maksimal edhe i tyre dhe gjithë strukturave që kemi në varësi, duhet përmirësim dhe bashkëpunim të paktën për vitin që vjen”,- tha Voda./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Cilat janë disa nga misteret më të mëdha të  njerëzimit?

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.