Ronela Hajati kapet sërish me Kozeta Kurtin: Nuk e di pse jeton!

Pak kohë më parë Kozeta Kurti dhe Ronela Hajati patën një konflikt për shkak të përzgjedhjes së këngëve në festivalin e RTSH.

Në të kohë Ronela tha se ata që zgjedhin këngën fituese për të marrë pjesë në Eurovizon duhet të zëvendësohen nga të rinj. Ndërsa gazetarja Kozeta Kurti e “këshilloi” këngëtaren që së pari të mësojë të flasë me etikë e mandej të synojë Eurovizionin.

LEXO DHE :  Petrit Vasili me gjuhë të ashpër: Mirënjohje për horrat në Shkodër, që sot dolën fytyrëzbuluar

Por në Edicionin Veror në ABC News, gazetarja e ka ngacmuar Ronelën për këtë teme, por ja përgjigjja që ka dhënë Ronela:“As nuk e di fare kush është dhe pse jeton dhe njerëzit që nuk marrin frymë nuk i ndjek”. V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.