Ronela Hajati bie nga shkallët gjatë xhirimit të klipit

Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar një video në instagram teksa është rrëzuar nga shkallët gjatë xhirimit të klipit të ri.

“Kur thone: He se keni pune te lehte ju”, shkruan Ronela. Kjo është një përgjigje për të gjithë ata që mendojnë se këngëtarët kanë një punë të lehtë. /L.F-dritare.net

 

View this post on Instagram

 

Kur thone: “He se keni pune te lehte ju “ 😂😂😂 -LAGE- 21.06.2019

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

LEXO DHE :  Përfundon ndeshja, 0 me 2 për Francën

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.