Ronaldo shënon golin e tretë për Juventusin

Kristiano Ronaldo ka shënuar golin e tretë në ndeshjen mes Juventusit dhe Atletikos së Madridit.

Pesë minuta nga fundi Juventusi është pranë gjysmëfinaleve, pasi Kristiano Ronaldo ka shënuar dhe golin e tretë nga pika e bardhë e penalltisë pas një 11 metërshi të fituar nga Bernardeski./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Zgjedhjet / Knut Fleckenstein humb vendin në Parlamentin Europian

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.