Roberti dhe Renee i bëjnë surprizën më të bukur për ditëlindje, Nora Istrefit!

Sot, këngëtarja Nora Istrefi feston ditëlindjen, dhe surprizën më të bukur ia ka në bërë bashkëshorti i saj, Robert Berisha dhe vajza e tyre Renee.

Përmes disa story-ve të publikuara në Instagram, duket Roberti teksa luan në piano notat e këngës së ditëlindjes, ndërsa Renee, e cila mesa duket do t’i ngjajë mamit, këndon tekstin e këngës. Sigurisht, Nora Istrefi nuk mund të marrë urim më të bukur, sot./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Beteja e jetës për Ilir Metën dhe Sali Berishën!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.