Rita Ora së shpejti me këngë të re, bashkëpunon me Dj e njohur!

Këngëtarja kosovare por me famë ndërkombëtare ka paralajmërua një projekt të ri muzikor.

Ajo së shpejti pritet të lansoj këngën e re me titullin ‘Carry On’ e cila do të vijë në bashkëpunim me Dj e njohur norvegjez, Kygo e cila është kolona zanore e filmi të animuar ‘Pokemon Detective Pikachu’.

Këtë e ka konfirmuar vet këngëtarja përmes  disa imazheve që ka sjellur në llogarinë e saj në ‘Instagram’ ku u shpreh se po e pret me padurim lansimin e projektit.

LEXO DHE :  Kush do të jetë kryeministri i Britanisë? Johnson dhe Hunt në pritje të rezultatit të votimit!

“Carry On’ mezi po pres të iu tregoj këngën e re në bashkëpunim me Kygon e cila lansohet këtë të premte, a jeni gati”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e imazheve./E.D-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.