Rita Ora i futet sportit, poston foto nga fusha e futbollit!

Këngëtarja e suksesshme në botë, Rita Ora, krenon çdo ditë shqiptarët me arritjet e saj në industrinë e muzikës.

Por, mesa duket, kënga nuk është pasioni i saj i vetëm. Rita Ora, përmes postimeve në Instagram, ka treguar se pasioni i saj është dhe futbolli, dhe pse nuk di të shënojë gola.

LEXO DHE :  Presidenti i UEFA: Shqipëria në rrugën e duhur!

” U përpoqa shumë të shënoja një gol, në stadiumin e futbollit Chelsesa, dje”, shkruan Rita, e cila tregon se tentoi të shënonte me këmbë të majtë./E.B-driatre.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.