Rikthehet Veggies, te Blloku, te Blloku!

Ju kishte marrë malli për Veggies Tirana, të vetmin vendtakim vegjetarian në Shqipëri? Është hapur sërish dhe mirëpret të gjithë , të shijojnë pjatat e padyta të shef Xhemes, të vetmit shef kuzhine që për dashurinë e fruta perimeve hoqi dorë nga mishi dhe peshku.

LEXO DHE :  Izraelitët votojnë sot për të dytën herë, brenda 5 muajve

Është në zemër të Tiranës, te rruga “Nikolla Tupe”, ku te pret vete shef Xhema. Për më shumë, shihni videon më poshtë!/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.