Rikthehen sërish bluzat e bardha, trendi i kësaj vere!

E bardha është një ngjyrë që njerëzit nuk e preferojnë shumë, por duhet ta pranojmë që të tregon shumë moderne dhe me stil.

Dikur bluzat e bardha, ishin shumë trend, dhe tani lajmi i mirë është se janë rikthyer sërish në modë.

LEXO DHE :  Alfred Moisiu: Zoti na ruajt nga të çmendurit

Dritare.net, në galerinë më poshtë, do ju tregojë disa modele që janë shumë të preferuara dhe mënyra sesi ju mund t’i kombinoni. Mos i humbisni fotot. /E.B-dritare

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.