Rikthehen reshjet, ja moti për sot!

Rikthehen vranësirat dhe reshjet e shiut me intensitet të ulët deri mesatar në territorin shqiptar, ku pjesën më të madhe të vendit reshjet do të jenë në formë shiu, ndërsa në zonat veriore dhe lindore do të kemi reshje dëborë.

LEXO DHE :  Kujdes! Po përhapen mesazhe fallco për koronavirus. Ja çfarë thotë Ministria e Shëndetësisë!

Temperaturat e ajrit mbeten të pandryshuara në mëngjes, por ulen në mesditë duke luhatur vlerat minimale dhe maksimale nga -1 gradë celsius deri në 13 gradë celsius./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.