Rihanna dhe Kendall Jenner bëjnë xing me të njëjtin fustan

Kur Rihanna mori pjesë në premierën e Ocean’s 8, kishte veshur një fustan me me detaje metalike, ngjyrë vjollcë. Besoj që të gjithë e kujtoni. Nëse jo, jua tregojmë ne.

Është një fustan vërtet i bukur, saqë Kendall Jenner nuk i ka rezistuar dot.

LEXO DHE :  Shkrimtari Çela: Opozita të respektojë 30 qershorin

Në muajin qershor, në kopertinën e Elle, ajo shfaqet me të njëjtin fustan.

Të dyja duke të mrekullueshme, edhe pse makeup-i dhe pamja e tyre është ndryshe./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.