Rezarta Shkurta merr propozimin e dytë për martesë!

Marrëdhënia e fortë mes Rezarta Shkurtës dhe bashkëshortit të saj Ermal Hoxha, ka treguar se dashuria e vërtetë triumfon.

Ata kanë 15 vjet të dashuruar dhe para 5 vjetësh janë bërë me vajzë. Nuk ka shumë kohë që Ermali ka dalë nga burgu, pasi vuajti një dëmin afatgjatë.

LEXO DHE :  Video/ Adi Krasta shpërthen përballë Finos: PS ka prodhuar liderë hajdutë dhe diletantë

Në darkë romantike jashtë vendit, Ermali i ka bërë surprizë Rezartës, duke i propozuar sërish për martesë.

Në një postim në Instagram, Rezarta shkuan: “Thashë po…Për të dytën herë, edhe pas 15 vitesh bashkë. Në të mirë dhe në të keq, gjithmonë pranë teje. Të dua!”/E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.