Rezart Veleshnja i revoltuar me ish të dashurën: K*rva kishte 4 lidhje paralele!

Aktori i humorit, Rezart Veleshnja së fundmi ka shokuar me lajmin se, e dashura e tij Lorena Murati kishte katër lidhje paralele.


Përmes disa postimeve në Instastory, Rezarti shkruan gjithashtu se, e di kush është ai ‘hallexhiu’ që i shkon nga pas.

Aktori i Portokallisë ka shpërthyer me ofendime ndaj ish të dashurës, të cilën e quan plehrë, k*rvë etj, etj. Pas këtij lajmi, Rezarti ka marrë mbështetje nga miqtë e vet, të cilët ai i falënderon.

LEXO DHE :  Ekspozita “As you go”, nga Anri Sala, kryelajmi kulturor në Spanjë

Në fotogalerinë më poshtë keni disa nga reagimet shpërthyese të aktorit ndaj ish-të dashurës, Lorena Muratit./K.C/dritare.net

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.