Reperi i njohur shqiptar, në studion e Jimmy Fallon

Reperi i njohur shqiptaro-amerikan, Gashi, ishte i ftuar në studion e Jimmy Fallon.

Gashi bashkë me reperin G-Eazy performuan për herë të parë live këngën e tyre më të re “My Year”.

 

 

View this post on Instagram

 

Last night was incredible big shoutout @g_eazy & @jimmyfallon

A post shared by GASHi (@gashi) on

Gashi si gjithmonë mbante veshur kapuçin portokalli, me të cilin mbulon fytyrën, por kur hyri në studio ai e hoqi.

LEXO DHE :  Dashuria e re e Arbana Osmanit

Kënga e dy reperëve po korr shumë sukses, dhe prania e Gashit në studion e Jimmy Fallon nuk është pak.

Të pranishëm në studio ishin dhe prindërit e Gashit, të cilët e kanë mbështetur gjithmonë.

Veç G-Eazyt, Gashi ka bashkëpunuar edhe me reperë të tjerë të njohur. Ai në bashkëpunim me French Montanën ka sjellë hitin “Creep on me”, i cili ka arritur miliona klikime në Youtube./E.B-dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.