Reperi i kërkon Samantës të kalojnë natën bashkë. Ja si ia kthen ajo!

Përveçse është një nga këngëtaret më të preferuara në këtë kohë, mesa duket Samanta është shumë e pëlqyer edhe nga fansat meshkuj. Përtej komplimenteve dhe pëlqimit të zakonshëm nga çdo fans, në fakt ka nga ata që krijojnë këngë posaçërisht për të, madje duke i bërë një kërkesë.

Rasti konkret është ai i dy reperave të rinj Qota dhe Juli Osmani, të cilët janë reperët më të rinj të estradës shqiptare. Me këngën e tyre të parë “Hajde dhe ti”, ata kërkojnë të kalojnë natën me Dafinën e Samantën. Mirëpo nëse Dafina ka zgjedhur ta injorojë këtë gjë, Samanta ka reaguar duke e marrë me mjaft sportivitet. Ajo ka preferuar që përgjigjen çunave t’ua japë me një buzëqeshje.

LEXO DHE :  Brenda pushimeve luksoze të Chiara Ferragnit, ja fotot mahnitëse!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.