Receta/ Ja si ta zhdukni kolesterolin dhe dhjamin!

Doni të zvogëloni nivelin e kolesterolit dhe të digjni dhjamin brenda një kohe shumë të shkurtër? Duhet të provoni këtë recetë që dritare.net sjell dhe rezultatet do të vijnë vetë.

Përbërësit e kësaj pije janë shumë të shëndetshëm për luftimin e sëmundjeve të ndryshme, dhe kombinimi i tyre është mjeti i duhur për zvogëlimin e kolesterolit dhe djegien e dhjamit.

Përbërësit:

Tre limonë, sodë buke, dy tufa majdanoz, dy litra ujë të filtruar

LEXO DHE :  Video/ Barbana Dini publikon këngën e krijuar nga Ergi

Përgatitja:

Fillimisht, pastroni limonët me sodë buke për t’i eliminuar të gjitha bakteret, vloni ujin dhe prisni derisa të ftohet. Prisni limonët dhe copëtoni tufat e majdanozit, pastaj shtojini në ujë.

Tasin e mbyllur futni në frigorifer per 1 natë. Në mëngjes përzieni pijen mirë dhe hidheni në një shishe qelqi. Nga kjo recetë duhet të konsumoni 100 ml çdo ditë për të pasur efektin më të mirë./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.