Rama: Votoni Lulzimin që diplomat të gjallërohen si kërpudhat

Kryeministri i vendit Edi Rama nga qyteti i Gramshit kërkoi votën për të qeverisur vendin edhe 4 vitet që vijnë, për një të ardhme më të mirë për të gjithë, por sidomos për brezin e ri, siç tha ai.

“E di si e bënë universitetin e Beratit? Morën maternitetin dhe e kthyen në firmë piramidale, ku merreshin para për të dhënë një diplomë. Nëse doni, jepjani votën Lulëzimit që të gjallërohen sërish si kërpudhat, kristalet, vitrinat e magazinat”,- tha Rama./ dritare.net

LEXO DHE :  Pse atletet Converse All Stars nuk do të dalin kurrë nga moda!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.