Rama uron Pashkët, me foton e veçantë!

Kryeministri Edi Rama, përmes një statusi në Facebook, ka uruar Pashkët. Ai ka uruar festën e katolikëve me një foto nga Memoriali i Kuvendit të Troshanit.

“MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë pamje të Memorialit në Kuvendin e Troshanit, ku mësoi, u rrit dhe dha më pas mësim At Gjergj Fishta, ju uroj PASHKË TË GËZUAR 🙏”, shkruan Rama./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Politika në Shqipëri, një rrugëtim i vështirë përmes krizash

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.