Rama-shqiptarëve: Më 30 qershor nuk do të ketë vëllavrasje!

Ndërsa zhvilloi takim elektoral në Aeroportin e Kukësit, kryeministri i vendit, Edi Rama ka siguruar shqiptarët që më 30 qershor nuk do të ketë vëllavrasje. Rama tha se, më 30 qershor do të ketë zgjedhje dhe qytetarët do të votojnë që në bashkitë e vendit të vijojnë punët normalisht.

 “Vëllavrasje nuk ka pse të këtë,. Por problemi është se këtu janë çmendur të gjithë njëherësh, Nga njëra ana është kafja dhe nga ana tjetër është Saliu, që duket sikur ka dalë nga Red Bulli. Se kur iki unë  e vendosni ju, e vendos shumica, por e vendos edhe unë. Një gjë mos e harroni asnjëherë”: Këta bërtasin sepse kanë frikë. Kur bërtet Saliu, mua s’më pëlqen, por është një burrë, por kur bërtet Luli?”,– tha Rama./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Arabia Saudite hap dyert për turistët e huaj, por çfarë ia vlen të vizitohet në shkretëtirë?

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.