Rama sherr me Fevziun për borxhin: Duhet të kishe pirë vaj peshku se të ka zënë kapsllëku

Kryeministri Rama ka debatuar me gazetarin Blendi Fevziu për borxhin publik në “Opinion”. Gazetari ngulte këmbë se borxhi është rritur, duke cituar një gazetë, që sipas tij është pranë qeverisë.

Ndërkohë Rama i përgjigjet me atë çka ka thënë FMN-ja, por Fevziu ngulte këmbë te grafiku i gazetës qe sipas tij është pranë qeverisë.

LEXO DHE :  Franca shënon golin e dytë

Aty kryeministri i është kthyer Fevziut: “Bëra gabim që nuk të thashë të pije vaj peshku para se të vija këtu se të zuri kapsllëku”, i tha Rama.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.