Rama replikon me komentuesit për Rrugën e Kombit: Më dëshirë i bëj të gjitha rrugët pa lekë

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se punimet janë drejt përfundimit dhe çështje ditësh na ndajnë nga hapja e dy krahëve të qarkullimit të mjeteve në Rrugën e Kombit.

“EDHE PAK… punë ditësh dhe 7 “gjysmagjelat” me një krah e me një këmbë, në Rrugën e Kombit, ku vargu i makinave mblidhej për vite si në grykën e shishes dhe aksidentet ishin të vazhdueshme, do të jenë 7 ura spektakolare të hapura në të dy krahët për qarkullimin”, shkruan Rama.

LEXO DHE :  Na tregoni muajin e lindjes, t’ju tregojmë karakterin që keni!

Në status kryeministri ka replikuar me komentuesit të cilët shkruajnë se taksa për rrugën e Kombit është e shtrenjtë. Ja komentet./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.