Rama publikon kronikën e RAI3: Ja përmirësimet në sistemin shëndetësor vitet e fundit!

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit, Edi Rama ka zgjedhur t’i përshëndesë shqiptarët me një kronikë, të realizuar nga RAI3, mbi përmirësimet e mëdha të shërbimit shëndetësor vitet e fundit, apo edhe kthimin e mjekëve specialistë në Shqipëri.

 

MIRËMËNGJES ?

dhe me këtë kronikë kuptimplotë (që shyqyr e ka bërë RAI3 se ta kishte bërë ERTV do damkosej si propagandë?)mbi përmirësimet e mëdha të shërbimit tonë shëndetësor vitet e fundit, apo edhe kthimet (jo vetem ikjet?) e mjekëve specialistë në Shqipëri, ju uroj një ditë të mbarë ?/K.C/Dritare.net

LEXO DHE :  Petrit Vasili kërcënon kryetaren e ONM: Do të frikësohesh kur të auditojmë fondet e BE!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.