Rama publikon fotot: Pamja e shëmtuar e Fierit, po kthehet në sheshin më të bukur

 

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në faqen e tij në facebook, ka ndarë me të gjithë ndjekësit pamje nga punimet për qendrën e qytetit të Fierit. Duhet edhe pak kohë që sheshi i ri, që është planifikuar të ketë një hapësirë të madhe për të gjithë moshat, të jetë gati.

LEXO DHE :  U hodhën nga shtëpia / Rama takon dy fëmijët nga Thumana që shpëtuan nga tërmeti, me Ronaldon dhe Bufon

“EDHE PAK…

dhe e kaluara e shëmtuar e Fierit, me “Lanën” e tij si hekurudhë ndërtesash pa leje, me përmbytjet pas çdo shiu e me erën e rëndë të papastërtive, mu në qendër të qytetit, do t’ia ketë lënë vendin një hapësire të re publike për të gjitha mosha”, shkruan Rama.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.