Rama publikon fotot: Pamja e shëmtuar e Fierit, po kthehet në sheshin më të bukur

 

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në faqen e tij në facebook, ka ndarë me të gjithë ndjekësit pamje nga punimet për qendrën e qytetit të Fierit. Duhet edhe pak kohë që sheshi i ri, që është planifikuar të ketë një hapësirë të madhe për të gjithë moshat, të jetë gati.

LEXO DHE :  Burri i kërkon të ribashkohen, gruaja: Më fiku cigaren në ballë

“EDHE PAK…

dhe e kaluara e shëmtuar e Fierit, me “Lanën” e tij si hekurudhë ndërtesash pa leje, me përmbytjet pas çdo shiu e me erën e rëndë të papastërtive, mu në qendër të qytetit, do t’ia ketë lënë vendin një hapësire të re publike për të gjitha mosha”, shkruan Rama.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.