Rama poston videon, turistët nga Gjirokastra: Ndihemi si në shtëpinë tonë!

Kryeministri  i vendit, Edi Rama u ka uruar shqiptarëve një ditë të bukur me një video nga Smile Albania, nga Gjirokastra. Në videon e shpërndarë nga kryeministri, shihen turistët që vizitojnë qytetin e Gjirokastrës. Ata shprehen se u pëlqen qytetit, çmimet janë shumë të mira dhe ushqimi i shijshëm. Një nga turistet thotë se, njerëzit janë  shumë  të mirë në Gjirokastër, e të bëjnë të ndihesh si në shtëpinë tënde./K.C/dritare.net

LEXO DHE :   Rama: Kush ndërton shtëpinë në fshat, përfiton 20 mln lekë në dorë

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.