Rama poston videon, turistët nga Gjirokastra: Ndihemi si në shtëpinë tonë!

Kryeministri  i vendit, Edi Rama u ka uruar shqiptarëve një ditë të bukur me një video nga Smile Albania, nga Gjirokastra. Në videon e shpërndarë nga kryeministri, shihen turistët që vizitojnë qytetin e Gjirokastrës. Ata shprehen se u pëlqen qytetit, çmimet janë shumë të mira dhe ushqimi i shijshëm. Një nga turistet thotë se, njerëzit janë  shumë  të mirë në Gjirokastër, e të bëjnë të ndihesh si në shtëpinë tënde./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rama viziton në spital të lënduarit: E mira s’ka fund, çdo gjë do verifikohet

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.