Rama porosi Kryemadhit: Mos bli kafe turke deri më 30 qershor!

Kryeministri i vendit, Edi Rama gjatë mitingut në Kukës, nuk ka lënë pa sulmuar opozitën. Rama tha se, Basha dhe Meta janë tashmë të rrëzuar, ndërsa Kryemadhi sipas tij është e zhytur në kafe turke. Ndërsa tha se zgjedhjet do të zhvillohen të dielën, Rama i dha një porosi Kryemadhit. Rama i bën thirrje Kryemadhit që mos të blejë më kafe turke deri më 30 qershor./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Kjo është arsyeja pse duhet të hani një lugë mjaltë, çdo mëngjes!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.