Rama porosi Kryemadhit: Mos bli kafe turke deri më 30 qershor!

Kryeministri i vendit, Edi Rama gjatë mitingut në Kukës, nuk ka lënë pa sulmuar opozitën. Rama tha se, Basha dhe Meta janë tashmë të rrëzuar, ndërsa Kryemadhi sipas tij është e zhytur në kafe turke. Ndërsa tha se zgjedhjet do të zhvillohen të dielën, Rama i dha një porosi Kryemadhit. Rama i bën thirrje Kryemadhit që mos të blejë më kafe turke deri më 30 qershor./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Pse duhet t’i kaloni pushimet në Vlorë? Arsyet ua tregon Aulona Musta

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.