Rama organizon udhëtimin e dytë me “Lasgushin”, këtë herë ja kush përzgjidhet 

 

Me “Air Albania” sot ka qenë udhëtimi i rradhës, me 100 pensionistë, pas udhëtimit të parë me stundentët e ekselencës.

Në një video të shkurtër të publikuar në Instagaramin e Ramës, dëgjohet teksa një stjuard iu uron udhëtim të mbarë, ndërsa mes tyre shihet edhe Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu./dritare.net

LEXO DHE :  Shpërndanin drogë, policia arreston katër persona

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.