Rama nxjerr videon: Pamje nga Kruja e rilindur!

Mëngjesin e  sotëm, kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën, duke përshëndetur ndjekësit e tij me disa pamje nga Kruja.

Rama ka nxjerrë një video ku tregon sesi ka qenë më parë Kruja dhe si është tani, pas investimeve.

Duke uruar një ditë të mbarë, Rama shkruan: “MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto pamje të transformimit dhe rilindjes së bashkisë Krujë, ju uroj një ditë të mbarë🌹”./E.B-dritare.net

MIRËMËNGJES 😃dhe me këto pamje të transformimit dhe rilindjes së bashkisë Krujë, ju uroj një ditë të mbarë🌹#BashkitëQëDuam👍#PërShqipërinëQëDuam🇦🇱#eGjithëVëmendjaPërJu🤝

Gepostet von Edi Rama am Montag, 15. April 2019

LEXO DHE :  'Do i rrëmbente një ministre bionde', Neritan Ceka: Ja si i shpëtova Ramës 230 mijë dollarë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.