Rama nxjerr videon: Pamje nga korsitë e biçikletave, në Tiranë

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e sotëm, ka postuar një video nga krosit e biçikletave në Tiranë.

Duke uruar të gjithë një mëngjes të këndshëm, Rama tregon përmes pamjeve sesi ka qenë dikur pa korsi biçikletash, ku duhej të ecje ose në trotuar ose në rrugën e makinave, dhe si është sot ku shumica e rrugëve në Tiranë, kanë korsinë e biçikletave. Shihni videon më poshtë./E.B-dritare.net

MIRËMËNGJES 😃

Gepostet von Edi Rama am Mittwoch, 22. Mai 2019

LEXO DHE :  Ndalohen synetlliqet në QSUT, faturat e sterilizimit e kanë kaluar planin e financimeve

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.