Rama nxjerr videon, kushtet skandaloze të familjes Hasanaj në Këlcyrë!

Në videon e përditshme në faqen zyrtare në Facebook, kryeministri Edi Rama ka postuar sot historinë e familjes së Gazmend Hasanaj në fshatin Sukë, të Këlcyrës. Në emër të kryeministrit Rama, ka qenë pranë familjes Hasanaj, Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e cila ju premton se djali dhe nusja e kësaj familje shumë shpejt do të kenë një punë, ndërsa ju thotë se herën tjetër do të vijë vetë kryeministri në shtëpinë tuaj./A.C/dritare.net

.

MIRËMËNGJES 😃

Gepostet von Edi Rama am Samstag, 2. März 2019

LEXO DHE :  Çfarë po ndodh me euron? Turistët e zhvlerësojnë në nivelin më të ulët të 11 viteve!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.