Rama nxjerr videon e Korçës: Rilindje turistike dhe ekonomike

Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e sotëm, ka përshëndetur ndjekësit e tij, me një video ku shfaqen panje nga Korça. Duke uruar për një ditë të mbarë, krahas videos, Rama shkruan:

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto pamje të Rilindjes turistike dhe ekonomike të Korçës, ju uroj një ditë të mbarë 🌹”./E.B-dritare.net

MIRËMËNGJES 😃dhe me këto pamje të Rilindjes turistike dhe ekonomike të Korçës, ju uroj një ditë të mbarë 🌹#PërKorçënQëDuam👍#PërShqipërinëQëDuam🇦🇱

Gepostet von Edi Rama am Montag, 1. April 2019

 

LEXO DHE :  Ministrja Manastirliu: Situata politike ndikoi negativisht, por turistët janë shtuar

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.